Co robię i jak

Wykonuję…

wszelkie prace graficzne do komercyjnego zastosowania. W szczególności: projekty stron www, projekty aplikacji marketingowych i użytkowych, prezentacje, key-visual, poligrafia, ilustracje, infografiki, gry marketingowe i szkoleniowe, identyfikacja wizualna, i inne…

Organizuję…

pracę nie z punktu widzenia “pasji”, a raczej z punktu widzenia celów klientów. Staram się optymalizować koszty produkcyjne, np. przydzielając mniej wymagające prace, mniej doświadczonym, tańszym współpracownikom, co czyni proces produkcyjny szybszym i tańszym dla klienta. Projekty prowadzone są poprzez system on-line do zarządzania projektami, dzięki czemu wszystkie zaangażowane w projekt osoby (po stronie klienta i naszej) mają na bieżąco wgląd w aktualne pliki i bieżącą komunikację.

Warsztat…

W niektórych projektach używam połączenia technik i materiałów tradycyjnych z grafiką komputerową. Materiały tradycyjne fotografuję, obrabiam cyfrowo i łączę z projektami cyfrowymi. Zwykle w projektach przemycam elementy indywidualnego stylu – na tyle, na ile dla danego projektu jest to wskazane.

Dysponuję studiem fotograficznym, które wspiera prace projektowe.

Case studies:


O mnie:


Michał Pilecki

Michał Pilecki

projektant grafiki, właściciel

Nazywam się Michał Pilecki, posiadam około 12 lat doświadczenia w zawodzie. Doświadczenie w pracy na własną działalność gospodarczą, w bezpośrednich kontaktach z klientem i we współpracy z agencjami.

Pracuję głównie w Warszawie i w Krakowie.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!